Seyirtepe iletişim

Kır Düğünü

Açık havada, kokteyl biçiminde hafif müzik eşliğinde yapılan evlenme törenlerine, kır düğünü denir. Yaz aylarını süsleyen vazgeçilmezlerdendir kır düğünü.

Günümüzde kır düğünlerinin sayısında önemli bir artış vardır. Nedeni de düğün organize eden kuruluşların tatlı rekabeti sonucu ucuza gelmesidir.

Kır düğünlerinde müzik arka plandadır. Kısık ve hafiftir. Sadece kulağa hitap eder. Amaç ortamı sakinleştirmek, romantizm katmak, mutluluk yaymaktır. Kır düğünleri kokteyl gibi düzenlenebileceği gibi salonlardaki masa sandalye biçiminde de düzenlenebilir. Seçim size aittir.

Kır düğünlerinde doğal süsler kullanmak en güzelidir. Çünkü bulunduğunuz ortam, yeşil çimenlerin üzerinde son derece romantik doğal bir ortamdır. Papatyalar, balonlar, doğayla uyumlu pastel renkler ve rahatlık ön plandadır.

Seyirtepe düğün organizasyonlarında eşsiz kır düğünleri de düzenlemektedir. Muhteşem İzmir manzarası ile açık havada, romantik bir ortamda,  yemekli yemeksiz kır düğünlerinizi organize etmeye hazırız.

Kır düğünlerinde romantizm egemendir. Romantik bir ortamda düğün organizasyonu gerçekleştirilir. Konuk olarak katılacağımız kır düğünlerinde, kıyafetlerimizde ortama uyum sağlamalı. Salon düğünlerine giydiğimiz kıyafet modeli ile kır düğünlerine gidemeyiz. Kıyafetlerimiz canlı renklerden oluşmalı, rahat olmalı. Dar dekolteli, mini kıyafetlerle bu ortamda rahat edemezsiniz. Geniş pastel renkli, tül egemenliğindeki giysileri seçmelisiniz. Ayağınızda babetlerle rahat bir düğün ortamı yaşamalısınız.

Seyirtepe’de yeni bir yaşama, masalsı bir ortamda adım atın. Özel anlarınızı unutulmaz kılın. Siz davetinizin tadını çıkarın, Seyirtepe yaratıcı konsepti ile konuklarınızı ağırlasın kır düğünü
Copyright 2006- 2012 by Seyirtepe   Kullanım Şartları  Gizlilik
Düğün Salonu,düğün salonları, izmir düğün salonu, Nişan, Sünnet Düğünü, Evlilik, Nilah Salonu, Evlendirme salonu , karşıyaka düğün salonu, düğün sarayı,
kır düğünü, kına gecesi,fiyatları,izmir