Seyirtepe iletişim

Açık Hava Düğünü

Sıcak mevsimlerde en çok tercih edilen düğün biçimlerinin başında, açık hava düğünleri gelmektedir. Bu düğünlerde içten bir ortam yaratılması, konukların güzel havada hoşça vakit geçirmesini sağlar.

Alışıla gelmiş salon düğünlerinin gidişatını bozmak istiyorsak, düğünümüzde davetlilerimize farklı bir kutlama sunmalıyız. Bu seçenekte açık hava düğünleridir. Bu durumda aklımız ilk gelen, doğayla iç içe bir mekandır. Geniş, çimenlik, manzarası güzel bir ortam. Manzarası ve doğasıyla eşsiz bir görüntü. İşte Seyirtepe, açık hava düğünlerinde aradığınız bu romantik mekân.

Açık hava düğünlerinde de konuklarımızı, yemekli ya da kokteyl biçiminde ağırlayabiliriz. Bu seçenekler bizim konuk sayımıza ve ekonomik durumumuza bağlıdır. Seçeceğimiz mekân, kolay erişebilirlik sağlayan, park sorunu olmayan, rahat, doğal, geniş bir alan olmalı. Romantizm ve mutluluk herkesi sarmalı.
Mekânı bulurken, konuk sayımızla mekânın büyüklük ve küçüklüğünü göz önünde bulundurmalıyız. Az davetliyle büyük mekân ıssızlığa, çok davetliyle küçük mekân kargaşaya neden olur. Bunları yaşamak istemiyorsak adresimiz Seyirtepe açık hava düğün yeri olmalı.

Mekânı bulduktan sonra, çevre süslemesine geçmeden önce, konuklarımız için nasıl bir servis seçeceğimize karar vermeliyiz. Açık büfe mi, masalara servis mi yoksa kokteyl mi? Bunlardan birine karar verdikten sonra,  bu duruma uygun oturma grupları seçmeliyiz. Yer minderleri ve puflar, kokteyl masaları, banklar ve birkaç masa işimizi görebilir. Masalara yemek servis edilmesi söz konusuysa, yine yemekten sonrası için farklı oturma düzenleri seçebilirsiniz. Yuvarlak masa düzenini, açık hava düğününüz için en uygun olanıdır.

Dekorasyon rengi olarak beyazı seçebiliriz.. Doğanın canlı renkleriyle nefis bir karşıtlık oluşturmuş oluruz. Beyazın yanı sıra yeşilin farklı tonları, kırmızı ya da pembe de, açık hava düğününüzle son derece uyumlu olur.

Böyle bir organizasyona en yakışacak olan canlı müziktir. Tercihinize göre gece boyunca sizi canlı tutacak bir orkestra ya da klasik enstrümanlar çalacak olan ikili ya da üçlü bir müzisyen grubu seçeneklerimiz arasında olabilir.

açık hava düğünü
Copyright 2006- 2012 by Seyirtepe   Kullanım Şartları  Gizlilik
Düğün Salonu,düğün salonları, izmir düğün salonu, Nişan, Sünnet Düğünü, Evlilik, Nilah Salonu, Evlendirme salonu , karşıyaka düğün salonu, düğün sarayı,
kır düğünü, kına gecesi,fiyatları,izmir